Jak sprawdzić pozycję strony www?

ForumJak sprawdzić pozycję strony www?
Gość zapytał 7 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Potrzebuję Waszej pomocy dotyczącej monitorowania pozycji mojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Czy ktoś może polecić mi skuteczne narzędzia lub metody, które umożliwią mi sprawdzenie, na których pozycjach moja strona znajduje się w wynikach wyszukiwania?
Chciałbym śledzić widoczność mojej strony w sieci, zwłaszcza w kontekście konkurencyjnych słów kluczowych. Czy jest jakiś darmowy lub niedrogi sposób, aby regularnie sprawdzać pozycję mojej strony w wyszukiwarce?
Bardzo mi zależy na tym, aby utrzymać dobrą pozycję mojej strony i śledzić ewentualne zmiany. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w monitorowaniu pozycji strony www lub korzysta z konkretnych narzędzi, byłbym wdzięczny za podzielenie się swoimi wskazówkami.
Dziękuję z góry za wszelkie porady i sugestie!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.