W jakim programie można zrobić pokaz slajdów?

ForumW jakim programie można zrobić pokaz slajdów?
Gość zapytał 7 miesięcy ago

Hej

Chciałbym stworzyć pokaz slajdów, ale nie wiem w jakim programie to zrobić. Kiedyś korzystałem z PowerPointa, ale może istnieją lepsze alternatywy? Czy możecie mi polecić inny program do tworzenia prezentacji slajdów? Chciałbym, żeby program był łatwy w obsłudze, ale jednocześnie dawał dużo możliwości w tworzeniu efektów i animacji. Z góry DZIĘKUJĘ za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 7 miesięcy ago

Cześć! Oczywiście, istnieje wiele programów do tworzenia prezentacji slajdów, które mogą być alternatywą dla PowerPointa. Oto kilka popularnych i cenionych przez użytkowników:

  • Keynote: Jest to program do tworzenia prezentacji stworzony przez firmę Apple. Oferuje wiele gotowych szablonów, różnorodne efekty i animacje. Jest łatwy w obsłudze i ma intuicyjny interfejs. Możesz również synchronizować swoje prezentacje z innymi urządzeniami Apple.
  • Google Slides: Ten program online oferowany przez Google jest bezpłatny i łatwy w użyciu. Możesz tworzyć prezentacje online i udostępniać je innym osobom do współpracy. Google Slides oferuje wiele funkcji, w tym różnorodne efekty, animacje i możliwość dodawania zewnętrznych plików wideo.
  • Prezi: Jest to innowacyjny program do tworzenia prezentacji, który odróżnia się od tradycyjnych slajdów. W Prezi można tworzyć prezentacje w postaci mapy lub drzewa z możliwością zoomowania i poruszania się w dowolnych kierunkach. Daje to większą swobodę i interakcję z widownią.
  • Canva: To narzędzie do projektowania graficznego, które może być również używane do tworzenia prezentacji slajdów. Posiada szeroki wybór szablonów i narzędzi, które umożliwiają tworzenie profesjonalnych slajdów bez potrzeby posiadania umiejętności graficznych.

Wszystkie te programy mają prosty w obsłudze interfejs, oferują różnorodne efekty, animacje i możliwość dostosowywania wyglądu prezentacji. Możesz wybrać taki, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i preferencje. Powodzenia w tworzeniu prezentacji!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.