W którym roku pojawił się Internet w Polsce?

ForumW którym roku pojawił się Internet w Polsce?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Siema

Szukam dokładnych informacji na temat pojawienia się Internetu w Polsce. Przejrzałem już kilka artykułów w internecie, ale ich informacje są trochę sprzeczne. Czy ktoś z Was może mi pomóc i podać dokładny rok, w którym Internet zadebiutował w Polsce? Chciałbym mieć pewność, aby móc cytować jej w moim badaniu. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i informacje!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 8 miesięcy ago

Cześć! Internet zadebiutował w Polsce w 1991 roku. To właśnie wtedy nawiązano pierwsze stałe połączenie z siecią globalną. Pierwszym dostawcą internetu w Polsce było Centrum Obliczeniowe Politechniki Warszawskiej. Jednakże, powszechny dostęp do internetu dla użytkowników indywidualnych pojawił się dopiero w latach 90. Możesz śmiało używać tej informacji w swoim badaniu. Mam nadzieję, że pomogłem!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.