Z jakiego kraju jest C&A?

ForumZ jakiego kraju jest C&A?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Hej, mam pytanie dotyczące jednego sklepu odzieżowego. Czy wiecie, z jakiego kraju pochodzi marka C&A? Zastanawiam się nad tym, ponieważ widziałam produkty tej marki w wielu różnych krajach i jestem ciekawa, skąd właściwie pochodzi. Czy może ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 8 miesięcy ago

C&A to międzynarodowa marka odzieżowa, która pochodzi z Holandii. Została założona w 1841 roku przez braci Cleve i August'a Brenninkmeijer. W ciągu ponad 170 lat istnienia marka rozwinęła się na całym świecie i obecnie ma sklepy w wielu różnych krajach, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Afryce. C&A specjalizuje się w sprzedaży odzieży dla całej rodziny, oferując szeroki wybór ubrań dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Marka jest znana z dostarczania modnych, dobrze wykonanych produktów w przystępnych cenach. Miejscem, w którym C&A jest najbardziej rozpoznawalna, jest Europa, gdzie ma wiele sklepów i jest jednym z największych detalistów odzieżowych na kontynencie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.