Z jakiego kraju pochodzi firma Puma?

ForumZ jakiego kraju pochodzi firma Puma?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć! Mam pytanie, może ktoś wie, z jakiego kraju pochodzi firma Puma? Ostatnio moja siostra kupiła sobie buty tej marki i jestem ciekaw, skąd pochodzą. Może jakieś dodatkowe informacje o historii firmy będą przydatne? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 8 miesięcy ago

Firma Puma pochodzi z Niemiec. Została założona w 1948 roku przez Rudolfa Dasslera, brata Adolfa Dasslera - założyciela marki Adidas. Firma Puma specjalizuje się w produkcji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Główna siedziba znajduje się w Herzogenaurach w Niemczech. Początkowo firma nosiła nazwę "Ruda" (od Rudego Dasslera), a w 1948 roku zmieniła nazwę na Puma, której logo zainspirowane jest zwierzęciem. Puma jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów sportowych marek na świecie. Jej produkty są popularne zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i wśród osób aktywnych fizycznie. Firma jest również zaangażowana w sponsoring wielu sportowców i drużyn sportowych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.