Z jakiego kraju pochodzi sklep Pepco?

ForumZ jakiego kraju pochodzi sklep Pepco?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć! Mam pytanie dotyczące sklepu Pepco. Czy ktoś wie, z jakiego kraju właściwie pochodzi ten sklep? Słyszałem różne opinie i teraz jestem ciekawy, czy ktoś tutaj ma pewność. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat! Dziękuję z góry za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 8 miesięcy ago

Pepco to sieć sklepów działająca w kilku krajach europejskich. Początkowo została założona w Niemczech w 2004 roku, ale obecnie należy do grupy Kapitol. Obecnie, sklepy Pepco można znaleźć w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia, Albania i Mołdawia. Jest to popularna sieć, która oferuje odzież, produkty gospodarstwa domowego i dekoracje, często w atrakcyjnych cenach. Mam nadzieję, że ta odpowiedź rozjaśniła twoje wątpliwości!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.