Z jakiego kraju pochodzi sklep SMYK?

ForumZ jakiego kraju pochodzi sklep SMYK?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące sklepu SMYK. Ostatnio zastanawiałem się, z jakiego kraju pochodzi ten sklep. Czy ktoś może coś na ten temat wie? Zastanawiam się, czy SMYK to polska marka, czy też pochodzi z innego kraju. Bylibyście w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 8 miesięcy ago

SMYK to polska marka detaliczna, która specjalizuje się w sprzedaży artykułów dla dzieci. Sklep został założony w 1952 roku w Warszawie przez Ewę Szelberg. Początkowo był to niewielki sklep z artykułami dziecięcymi, jednak wkrótce zyskał popularność i rozwinął się w jedną z największych sieci detalicznych w Polsce. Obecnie SMYK ma swoje sklepy nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach, takich jak Niemcy, Ukraina, Rosja i Rumunia. Mimo swojego międzynarodowego rozwoju, SMYK nadal jest uważany za polską markę.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.