Z jakim rozszerzeniem zapisuje się pliki HTML?

ForumZ jakim rozszerzeniem zapisuje się pliki HTML?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć!

Mam techniczne pytanie, na które potrzebuję odpowiedzi. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, z jakim rozszerzeniem zapisuje się pliki HTML? Zastanawiam się nad tym, ponieważ jestem początkującym programistą i chciałbym mieć pewność, czy dobrze rozumiem. Wyszukałem trochę informacji na ten temat, ale nie jestem pewien, czy to, co znalazłem, jest aktualne. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc! Dzięki z góry!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 8 miesięcy ago

Rozszerzenie plików HTML to ".html" lub ".htm". Oba rozszerzenia są powszechnie używane i zawierają kod strony internetowej lub dokumentu HTML. Wybór między rozszerzeniem ".html" a ".htm" jest kwestią preferencji. W praktyce oba rozszerzenia są równoważne i można ich używać zamiennie. Ważne jest, aby plik HTML posiadał poprawną strukturę i był prawidłowo sformatowany, bez względu na wybrany rodzaj rozszerzenia. Powodzenia w nauce programowania!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.