Bait and switch w SEO

Bait and switch to technika stosowana w marketingu internetowym, która polega na wprowadzeniu użytkownika w błąd poprzez reklamowanie produktu lub usługi w sposób, który sugeruje, że będzie on dostępny w określonej cenie lub z pewnymi określonymi cechami, a następnie zmuszenie go do zakupu innego produktu lub usługi za wyższą cenę lub z innymi cechami.

Technika ta jest często stosowana w SEO, ponieważ polega na wykorzystaniu wyszukiwarek internetowych do reklamowania fałszywych lub nieistniejących produktów lub usług w celu pozyskania ruchu na stronie internetowej. Celem jest zmuszenie użytkowników do odwiedzenia strony, gdzie mogą zostawić swoje dane kontaktowe lub dokonać zakupu, a następnie próba sprzedaży im innego produktu lub usługi.

Technika ta jest często uważana za oszukańczą i nieetyczną, ponieważ wprowadza użytkowników w błąd i prowadzi do strat finansowych dla osób, które ulegną jej zastosowaniu. Dlatego też, jeśli zauważysz takie praktyki na stronach internetowych, zaleca się unikanie ich i zgłaszanie ich odpowiednim organom regulacyjnym lub firmie hostingowej strony.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.