Bootstrap

Bootstrap to framework (zestaw narzędzi) do tworzenia responsywnych stron internetowych i aplikacji internetowych. Jest to darmowe i open-source’owe narzędzie, które zawiera gotowe szablony i narzędzia do tworzenia stron internetowych i aplikacji, które są dostosowywane do różnych rozdzielczości ekranów i urządzeń.

Bootstrap został zaprojektowany tak, aby umożliwić szybkie i łatwe tworzenie responsywnych stron internetowych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych programistów. Zawiera on gotowe szablony layoutów stron, komponenty interfejsu użytkownika, takie jak formularze, przyciski, nawigacja itp., oraz narzędzia do tworzenia stylów i motywów dla stron.

Bootstrap opiera się na języku HTML, CSS i JavaScript i jest oparty na systemie siatki (grid system), co pozwala na łatwe tworzenie responsywnych stron za pomocą prostych klas i atrybutów. Jest on bardzo popularny wśród programistów i projektantów z powodu swojej prostoty i skalowalności.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.