Breadcrumbs (nawigacja okruszkowa)

Breadcrumbs (nawigacja okruszkowa) to rodzaj nawigacji, która pojawia się na górze strony internetowej lub aplikacji internetowej i pokazuje użytkownikowi, gdzie aktualnie się znajduje w strukturze witryny lub aplikacji. Breadcrumbs składają się z pojedynczych elementów, które reprezentują kolejne poziomy struktury witryny lub aplikacji i są od siebie oddzielone specjalnym znakiem, takim jak “/” lub “>”.

Breadcrumbs są często używane w celu ułatwienia nawigacji po stronie internetowej lub aplikacji i umożliwienia użytkownikom szybkiego powrotu do wcześniejszych poziomów struktury. Można je znaleźć na różnych rodzajach stron internetowych, takich jak sklepy internetowe, fora internetowe, strony z informacjami itp.

Breadcrumbs są szczególnie przydatne na dużych i rozbudowanych stronach internetowych, gdzie użytkownicy mogą łatwo zgubić się w strukturze witryny lub aplikacji.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.