Citation flow

Citation flow to jeden z parametrów, które są używane do oceny jakości i autorytetu stron internetowych. Citation flow jest wyliczany przez narzędzie do audytu SEO (ang. search engine optimization) o nazwie Majestic i jest oparty na ilości i jakości linków z innych stron internetowych, które prowadzą do danej strony.

Citation flow jest skorelowany z innym parametrem, którym jest Trust flow. Podczas gdy Trust flow odnosi się do jakości linków, Citation flow odnosi się do ich ilości. Im więcej linków prowadzi do danej strony, tym wyższy Citation flow ma ta strona. Wysoki Citation flow może być interpretowany jako wysoki autorytet strony w branży lub wśród innych stron internetowych.

Citation flow jest używany przez narzędzia do audytu SEO do oceny jakości stron internetowych i ich zdolności do pozycjonowania się w wyszukiwarkach internetowych. Wysoki Citation flow może być wskazaniem na to, że dana strona jest ważnym źródłem informacji lub ma dużą popularność wśród innych stron internetowych. Z drugiej strony, niski Citation flow może świadczyć o słabej jakości lub niskim autorytecie strony.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.