DA (Domain Authority)

Domain Authority (DA) to wskaźnik, który mierzy siłę i autorytet domeny w sieci. DA jest obliczany przez firmę Moz i jest uważany za jedno z ważniejszych czynników wpływających na ranking witryny w wynikach wyszukiwania Google.

DA jest skalowany od 0 do 100, przy czym wyższa wartość oznacza lepszy autorytet domeny. Autorytet domeny jest określany przez kilka czynników, takich jak ilość i jakość linków zewnętrznych do witryny, historia witryny, treści na stronie oraz inne czynniki związane z SEO.

Wysoki DA może pomóc witrynie w osiągnięciu wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, ponieważ Google uważa, że domeny o wysokim autorytecie są bardziej wartościowe i prawdopodobnie zawierają lepsze treści.

DA jest przydatnym narzędziem dla reklamodawców, ponieważ pozwala im ocenić siłę i autorytet swojej witryny w porównaniu do innych witryn w sieci. Może to pomóc im np. zidentyfikować obszary do poprawy w celu poprawy rankingów witryny w wynikach wyszukiwania.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Gwiazdka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.