Doorway Page

Doorway Page to specjalnie stworzona strona internetowa, która ma na celu promowanie innej witryny lub służyć jako przekierowanie do innej strony. Doorway Page są często używane w celu zwiększenia ruchu na innej witrynie lub podnoszenia jej rankingów w wynikach wyszukiwania.

Doorway Page często zawierają sztucznie stworzone treści lub są zoptymalizowane pod kątem wybranych słów kluczowych, aby zwiększyć ich widoczność w wynikach wyszukiwania. Gdy użytkownik kliknie link do Doorway Page, jest on automatycznie przekierowywany do innej witryny.

Google uważa Doorway Page za nieuczciwe i sztuczne sposoby na zwiększenie ruchu i rankingów witryny. Może to prowadzić do penalizacji witryny lub jej usunięcia z wyników wyszukiwania. Reklamodawcy powinni unikać stosowania Doorway Page i skupić się na tworzeniu wartościowych treści i optymalizacji swojej witryny zgodnie z zasadami dobrych praktyk SEO.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samochód.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.