DM (Direct Message)

Direct Message (DM) to funkcja na platformach społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram itp., która umożliwia użytkownikom wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników. DM jest alternatywą dla publicznego wysyłania wiadomości na platformie społecznościowej i pozwala na prywatną komunikację między użytkownikami.

Aby wysłać DM, użytkownik musi być zapisany do drugiego użytkownika lub mieć jego adres e-mail lub numer telefonu. DM jest dostępne na większości platform społecznościowych i jest często używane do prywatnej komunikacji między znajomymi lub do kontaktu z firmami lub instytucjami.

DM jest chronione przed innymi użytkownikami i może być używane do przesyłania prywatnych informacji, takich jak hasła, numery kont bankowych itp. DM jest również często używane do komunikacji z osobami, które nie chcą ujawniać swojego adresu e-mail lub numeru telefonu publicznie na platformie społecznościowej.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.