DoFollow

Dofollow (link dofollow, atrybut dofollow) to link, który jest indeksowany przez wyszukiwarki internetowe i może przekazywać wartość SEO z jednej strony internetowej na drugą. Link dofollow jest zazwyczaj używany w celu polecania innych stron internetowych lub zawierania odnośników do nich.

Link dofollow jest oznaczany za pomocą specjalnego atrybutu HTML o nazwie “rel” (ang. relationship) z wartością “dofollow”. Przykład linku dofollow to:

<a href="http://www.przyklad.pl" rel="dofollow">Przykład</a>

Link dofollow jest przeciwieństwem linku nofollow, który nie jest indeksowany przez wyszukiwarki i nie przekazuje wartości SEO. Link nofollow jest oznaczany za pomocą atrybutu “rel” z wartością “nofollow”. Przykład linku nofollow to:

<a href="http://www.przyklad.pl" rel="nofollow">Przykład</a>

Link dofollow jest często używany w celu polecania innych stron internetowych lub zawierania odnośników do nich, natomiast link nofollow jest używany w celu uniknięcia indeksowania stron przez wyszukiwarki lub ograniczenia przekazywania wartości SEO.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.