Domena

Domena to nazwa strony internetowej, która umożliwia jej odwiedzenie za pomocą przeglądarki internetowej. Domena składa się z nazwy strony i jej rozszerzenia, takiego jak .pl, .com, .net itp. Domena jest jak adres strony internetowej i pozwala na jej odnalezienie w sieci.

Przykładem domeny jest “google.com” lub “wikipedia.org“. Nazwa strony jest częścią domeny znajdującą się przed rozszerzeniem, natomiast rozszerzenie określa rodzaj strony internetowej, taki jak strona firmowa (.com), strona organizacji (.org) itp.

Domeny są rejestrowane przez firmy rejestrujące domeny (ang. domain registrars), które umożliwiają właścicielom stron internetowych na zarejestrowanie wybranej przez siebie nazwy domeny. Rejestracja domeny jest ważna, ponieważ umożliwia odwiedzenie strony internetowej za pomocą przeglądarki i pozwala na jej znalezienie w sieci.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.