EMD (Exact Match Domain)

Exact Match Domain (EMD) to domena internetowa, która jest dokładnym dopasowaniem do słów kluczowych, które chcesz promować w wyszukiwarkach internetowych. Na przykład, jeśli prowadzisz sklep z zabawkami dla dzieci, możesz zarejestrować domenę o nazwie sklepzabawkami.pl, co sprawi, że twoja strona internetowa będzie wyświetlana w wyszukiwarkach internetowych, gdy ktoś wpisze słowa “sklep zabawkami” w wyszukiwarkę.

EMD były popularne w przeszłości, ponieważ wydawało się, że Google i inne wyszukiwarki internetowe dawały im wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Jednak w ostatnich latach algorytmy wyszukiwarek internetowych zostały zmienione tak, aby lepiej oceniać jakość treści na stronach internetowych i nie dają już takiej przewagi domenom EMD. Dlatego też EMD nie są już tak popularne jak kiedyś i nie są uważane za skuteczny sposób na pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.