Footer

Footer, zwany również stopką, to sekcja na dole strony internetowej, zwykle zawierająca dodatkowe informacje, takie jak adres strony internetowej, numery telefonów, linki do innych stron lub dokumentów, logo firmy i inne. Footer jest zwykle umieszczany na końcu każdej strony internetowej i jest widoczny na wszystkich stronach witryny.

Footer może zawierać różne rodzaje informacji, w zależności od celu strony internetowej i oczekiwań jej użytkowników. Może to być np. informacja o prawach autorskich, regulaminie lub polityce prywatności, linki do kontaktu lub do mapy strony, a także linki do innych stron internetowych lub dokumentów, które mogą być przydatne dla użytkowników. Footer jest ważnym elementem strony internetowej, ponieważ umożliwia użytkownikom łatwe znalezienie dodatkowych informacji lub szybki kontakt z witryną.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Serce.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.