Hosting SEO

Hosting SEO to usługa polegająca na wynajęciu przestrzeni serwerowej przez dystrybutora usług internetowych. Hosting SEO różni się od zwykłego hostingu m.in. tym, że udostępnia kilkadziesiąt lub kilkaset adresów IP w różnych klasach, które służą do tworzenia zaplecza pozycjonerskiego. Istnieją trzy rodzaje hostingu SEO:

 • serwer dedykowany, który jest całkowicie wydzielony dla jednego klienta; jest to najdroższe rozwiązanie, ale oferuje największe możliwości konfiguracji,
 • wirtualne serwery prywatne (VPS), które dzielą fizyczny serwer między kilku klientów i są tańsze od dedykowanego serwera, ale pozwalają na spore możliwości wprowadzania własnych ustawień,
 • serwer współdzielony, który jest wykorzystywany przez wielu klientów i jest najtańszym rozwiązaniem, ale oferuje małe możliwości wprowadzania własnych ustawień.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Choinka.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.