Hreflang

Hreflang to atrybut HTML, który jest używany do wskazania wyszukiwarkom, jakie języki są dostępne dla danej strony internetowej i jaki jest ich zasięg geograficzny. Atrybut hreflang jest szczególnie przydatny dla stron internetowych, które są dostępne w wielu językach lub krajach i pomaga wyszukiwarkom zrozumieć, które wersje stron są przeznaczone dla określonych użytkowników.

Atrybut hreflang jest dodawany do nagłówka strony internetowej i wygląda następująco:
<link rel="alternate" hreflang="en-us" href="http://www.example.com/en-us/" />
<link rel="alternate" hreflang="es-es" href="http://www.example.com/es-es/" />
<link rel="alternate" hreflang="fr-fr" href="http://www.example.com/fr-fr/" />

W powyższym przykładzie atrybut hreflang jest używany do oznaczenia trzech różnych wersji strony internetowej: w języku angielskim dla Stanów Zjednoczonych, w języku hiszpańskim dla Hiszpanii i we francuskim dla Francji. W ten sposób, jeśli ktoś z Francji szuka informacji na stronie internetowej, wyszukiwarka może pokazać mu wersję strony w języku francuskim, ponieważ jest ona przeznaczona dla użytkowników z tego kraju.

Atrybut hreflang jest szczególnie ważny dla stron internetowych, które są skierowane do różnych krajów lub regionów, ponieważ pomaga wyszukiwarkom w wyświetlaniu odpowiednich wersji strony dla określonych użytkowników. Pomaga to również uniknąć sytuacji, w której wyszukiwarki pokazują użytkownikom wersje stron w innych językach niż ich ojczysty, co mogłoby spowodować trudności z ich zrozumieniem.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Klucz.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.