In-Feed Ads

In-Feed Ads to reklamy, które są wyświetlane w treści strony internetowej lub aplikacji w formie wpisów lub komunikatów zbliżonych do zwykłych treści. Są one zazwyczaj zintegrowane z zawartością strony internetowej lub aplikacji i są wyświetlane w ramach normalnej aktywności użytkownika, na przykład w ramach strumienia aktualności lub wyników wyszukiwania.

In-Feed Ads są często używane na stronach internetowych i w aplikacjach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram, a także w aplikacjach informacyjnych. Są one atrakcyjne dla reklamodawców, ponieważ pozwalają im dotrzeć do określonej grupy odbiorców za pomocą treści, które są związane z ich zainteresowaniami lub aktywnościami. In-Feed Ads są również atrakcyjne dla użytkowników, ponieważ są zazwyczaj mniej inwazyjne niż inne formy reklam i są wyświetlane w ramach treści, które są dla nich interesujące.

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotów na podbój internetu?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.
  Strony i sklepy internetowe - tworzenie i projektowanie stron i sklepów www
  Skontaktuj się z nami i spraw,
  aby Twój biznes był widoczny w sieci!

  Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

  Oops, coś poszło nie tak...

  Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.