Strony internetowe Olsztyn

 

Projektujemy i tworzymy nowoczesne strony internetowe dla firm i klientów indywidualnych z Olsztyna i okolic. Dbamy o to, aby zaprojektowana przez nas strona www była dobrze zoptymalizowana i widoczna w wyszukiwarce Google.

Agencja interaktywna - GGSolutions

Strony internetowe Olsztyn - Nasze realizacje

Przykładowe realizacje stron internetowych dla klientów z Olsztyna

Berghaus - Tiny House eco-friendly construction company

kidwee - Obstacle Course Ideas & Toys and Games For Kids

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamil Kijowski

RELAB - STRAIGHT OUTTA LAB

Solid Stones - kamieniarstwo budowlane

Smart Planner. More than just a planner.

Zobacz, co mówią o naszej pracy klienci z Olsztyna

Strony internetowe Olsztyn - Opinie

M
Michal Grela

3 opinie • 3 zdjęcia

10 miesięcy temu

Bardzo dziękujemy GGSolutions za stworzenie strony internetowej. Współpraca z Kamilem to wielka przyjemność. Dzięki swojej wiedzy, otwartości na sugestie i dzięki zmysłowi graficznemu strona, która wykonał dla nas Kamil w 100% spełnia nasze oczekiwania i cieszy oko. Wykonanie projektu to nie wszystko, bardzo cenna jest też możliwość szybkiego kontaktu z Kamilem i chęć odpowiedzi na każde pytanie z jego strony. Dziękuję

L
Lukasz Dzialowski

Lokalny przewodnik • 5 opinii

rok temu

Szukałem oryginalnego pomysłu na sklep internetowy i znalazłem go własnie w GGSolutions. Kamil pracował wyjątkowo efektywnie i terminowo. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza spowodowały, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. 6 gwiazdek za umiejętność słuchania!!!!!! Kolejny projekt z pewnością będę realizował z GGSolutions.

K
Konrad Kosmala

3 opinie

rok temu

Firma GGSolutions realizowała dla nas tworzenie sklepu e-covidtest.com. Bardzo gorąco polecam usługi Pana Kamila i jego firmy, bardzo kompetentne i profesjonalne podejście, terminowa realizacja, natychmiastowa reakcja w przypadku problemów. Świetnie dopasowany styl do naszych potrzeb. Jak to się mówi - Pan Kamil rozumie wszytko bez słów. Jestem właścicielem kilku sklepów internetowych ale jeśli będę stawiał kolejne sklepy to zdecydowanie z GGSolutions. Naprawdę polecam!!!!!

P
Paweł

16 opinii

2 lata temu

Korzystalem z uslug GGSolutions pierwszy raz. Moje zlecenie dotyczylo stworzenia sklepu internetowego. Wykonano to bardzo szybko a i kontakt byl mega. Pomoc uzyskalem nie tylko w zakresie strony internetowej ale i dodatkowych rzeczy, np integracje z allegro. Za kazdym razem gdy potrzebowalem pomocy byl kontakt telefoniczny i nigdy nie zostalem splawiony. Co do ceny naprawde niewielka w porownaniu z jakoscia uslug. Bardzo polecam Kamila, bo zna sie na swojej robocie :)

M
Michal Sadowski

2 opinie

2 lata temu

Bardzo dobra współpraca. Prace rozpoczęły i zakończyły się zgodnie z ustaleniami. Profesjonalizm i dobra rada. Pełne zaangażowanie w wykonywany projekt. Brak problemów z kontaktem. POLECAM naprawdę bardzo dobry fachowiec

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej w Olsztynie?

Strony internetowe Olsztyn - Cennik

Ceny netto
(bez VAT)

Ceny brutto
(z VAT)

Co zawiera pakiet?MiniMediumPremium
190028003900
Liczba zakładekdo 5 /svg>do 10 /svg>do 15 /svg>
Makieta strony przed wdrożeniem (Adobe XD)/svg>podstawowarozbudowanarozbudowana
Strona w technologii RWD (responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych)
System do zarządzania treścią (CMS)/svg>
Pomoc w zakupie domeny i hostingu
Możliwość utworzenia adresu/ów e-mail z nazwą domeny
Osadzenie zdjęć / wideo
Osadzenie treści (które dostarczysz)
Możliwość wstawienia filmu w tle
Dobranie kolorystyki
Implementacja mapki Google
Konfiguracja strony internetowej z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram itp.) dzięki przyciskom social media
Implementacja formularza kontaktowego
Wdrożenie newslettera
Możliwość wstawienia pop-upu
Dodanie skryptów analitycznych (Google Analytics, Facebook Pixel)
Optymalizacja SEO on-sitepodstawowarozbudowanarozbudowana
Liczba popraweknieograniczone poprawki w 2 turachnieograniczone poprawki w 3 turachnieograniczone poprawki w 3 turach

Dodatki do pakietu

Dodatkowa podstrona (zakładka)300 zł
Dodatkowe teksty (Copywriting)80 zł / 1000 znaków ze spacjami
Dodatkowy językod 500 zł /svg>

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.

  Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową w Olsztynie?

  Zwiększenie zysków

  Stworzenie widocznej w wyszukiwarce strony internetowej pozwala łatwo, szybko i przyjemnie zwiększyć swoje zarobki. Dobrze zaprojektowana strona www będzie przyciągać nowych klientów, co przełoży się na dodatkowe zamówienia i większe szanse na zysk. Nie ma sensu godzić się na mniejsze zarobki, skoro istnieje możliwość osiągnięcia większych korzyści dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu strony internetowej. W dzisiejszych czasach, chcąc pozyskać nowych klientów każda firma, powinna mieć stronę internetową.

  Brak ograniczeń

  Posiadanie własnej strony internetowej daje możliwość ciągłego docierania do klientów, nawet wtedy, gdy ty nie jesteś aktywny. Oznacza to, że użytkownicy mogą odwiedzać witrynę o każdej porze i uzyskać informacje na temat twojej oferty. Strona czy też sklep internetowy dzięki temu, że działa 7 dni w tygodniu, w dodatku 24 godziny na dobę umożliwia każdemu odbiorcy dotarcie do Twoich produktów czy usług. Internet daje nieograniczone możliwości pozyskiwania nowych klientów, dlatego już teraz warto rozważyć zamówienie własnej strony www.

  Sposób na skuteczną promocję

  Nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy, aby osiągnąć skuteczną reklamę. Warto zainwestować w dobrą stronę internetową, co pozwali znaleźć nowych użytkowników i skutecznie przedstawić swoją ofertę. Oczywiście ważne jest również zastosowanie zasad optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) oraz innych metod promocji witryny internetowej, aby jeszcze bardziej zwiększyć jej widoczność. W ten sposób można osiągnąć wysoką skuteczność reklamy bez konieczności inwestowania dużych środków finansowych.

  Podniesienie wiarygodności

  Profesjonalna strona internetowa oraz aktualne informacje na temat twojej firmy pozytywnie wpływają na budowanie wiarygodności i zaufania w oczach klientów. Skutkuje to lepszymi decyzjami zakupowymi ze strony klientów, co jest korzystne dla twojego biznesu. Ważne jest, aby na witrynie firmowej witrynie www znajdowały się takie informacje o firmie jak: oferta produktów i usług, cennik, formy współpracy czy dane kontaktowe.

  Czy wiesz, że...

  Strona internetowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie widoczności swojej marki w sieci. Poprzez interesujący projekt, atrakcyjne teksty oraz odpowiednie użycie słów kluczowych, można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów nie tylko lokalnie w Olsztynie, ale również klientów z całej Polski. Poprzez pozycjonowanie strony internetowej firmy, można zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarce internetowej, co pozwala na dotarcie do nowych klientów i pozyskanie ich jako potencjalnych odbiorców oferty.

  Strony internetowe - tworzenie i projektowanie stron www

  Strony WWW Olsztyn - Dlaczego My?

  Wybór wykonawców stron internetowych jest dziś nieograniczony. Daje to nieskończone możliwości wyboru wykonawcy, któremu powierzymy stworzenie strony www. Jeśli zależy ci nie tylko na dobrej cenie, ale i maksymalnej funkcjonalności, niezawodności i jakości wykonania, mamy coś odpowiedniego dla ciebie.

  Responsywność

  Twoja strona będzie dopasowana do wszystkich urządzeń mobilnych.

  Panel CMS

  Z łatwością będziesz mógł zarządzać treściami na stronie.

  Szybsze wczytywanie

  Zoptymalizujemy czas wczytywania się strony.

  Integracja z social media

  Połączymy Twoją stronę z mediami społecznościowymi.

  Optymalizacja SEO

  Twoja strona będzie gotowa pod wyszukiwarki.

  Bezpieczeństwo

  Dbamy o dobre praktyki zabezpieczające stronę przed zagrożeniami oraz utratą danych.

  Wsparcie techniczne

  Zawsze możesz liczyć na pomoc programisty.

  Krótki czas realizacji

  Nie czekaj tygodniami na swoją stronę. Od razu dowiesz się ile zajmie realizacja.

  Zyskaj nowych klientów z Olsztyna i okolic

  FAQ - Strony Internetowe Olsztyn

  Ile czasu potrzeba na stworzenie strony internetowej w Olsztynie?

  Czas realizacji strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, ilość funkcjonalności czy zakładek. Średni czas realizacji dla stron internetowych dla firm wynosi około 2 tygodni.

  Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej w Olsztynie?

  Koszt wykonania strony internetowej zależy od indywidualnych potrzeb projektu, takich jak ilość zakładek czy niestandardowe funkcjonalności. Aby ułatwić klientom z Warszawy i okolic dobór odpowiedniego rozwiązania, oferujemy różne pakiety cenowe, które różnią się między innymi rodzajem strony, np. one-page czy składającej się z wielu zakładek. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami cenowymi lub skontaktowanie się z nami w przypadku pytań.

  Jakie są podstawowe koszty utrzymania strony internetowej?

  Podstawowe koszty utrzymania strony internetowej to opłaty za hosting i domenę oraz dodatkowe koszty związane z aktualizacjami i rozszerzeniami funkcjonalności strony. Dodatkowe koszty mogą wystąpić, aczkolwiek nie muszą. Dotyczy to dużych portali internetowych, nie małych stron firmowych.

  Jaka jest częstotliwość kontaktów z klientem w trakcie projektowania stron www?

  Częstotliwość kontaktów z klientem w trakcie trwania projektu tworzenia strony internetowej zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji klienta oraz rodzaju projektu. Niektórzy klienci wolą być na bieżąco informowani o postępach prac kilka razy w tygodniu. Dlatego ważne jest, aby ustalić to na początku projektu i dostosować się do preferencji klienta. Ze strony naszej firmy kontakt jest na każdym etapie tworzenia strony www, jak również jesteśmy dostępni dla klienta w każdym momencie.

  Jakie korzyści wynikają z posiadania własnej strony www dla firm z Olsztyna i okolic?

  Inwestycja we własną stronę internetową może przynieść wiele korzyści dla firmy, w tym:

  • Poprawa widoczności: Strona internetowa pozwala na lepsze zwiększenie widoczności firmy w Internecie, co umożliwia dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów i to bez wychodzenia z domu.
  • Budowanie zaufania: Posiadanie profesjonalnie wykonanej strony internetowej pomaga budować zaufanie do marki i jej produktów lub usług.
  • Dostępność: Strona internetowa pozwala na dostępność firmy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest bardzo ważne dla wielu klientów.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy: Własna witryna internetowa pozwala na szybkie i łatwe przekazywanie informacji o produktach lub usługach, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
  • Możliwość analizy i mierzenia efektywności: Strona internetowa umożliwia śledzenie i analizowanie działań użytkowników na stronie, co pozwoli na lepsze zrozumienie potrzeb klientów i dostosowywanie działań marketingowych dla Twojego biznesu.

  Skontaktuj się z nami

  Jesteś gotów na podbój internetu?

  Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.
  Zadzwoń tel: +48 573 568 909 lub zostaw dane kontaktowe.

   Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
   Strony internetowe - tworzenie i projektowanie nowoczesnych stron internetowych
   Skontaktuj się z nami i spraw,
   aby Twój biznes był widoczny w sieci!

   Nie ma znaczenia skąd jesteś

   Tworzymy strony dla klientów z całej Polski