Co rozumiesz pod pojęciem marketing?

ForumCo rozumiesz pod pojęciem marketing?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, szukam informacji na temat marketingu i chciałbym się dowiedzieć, co dokładnie rozumie się pod pojęciem "marketing". Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Dzięki za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć! Marketing jest obszernym tematem, ale postaram się podać Ci prostą i przystępną definicję. Marketing to proces planowania, wdrażania, promowania i dystrybucji produktów lub usług, które przynoszą wartość dla konsumentów, a jednocześnie przynoszą zyski dla firmy. Innymi słowy, marketing jest procesem pozyskiwania i zaspokajania potrzeb klientów, aby w efekcie osiągnąć cele biznesowe.

W dzisiejszych czasach marketing staje się coraz bardziej złożony, ponieważ konsumenci mają dostęp do szerokiej gamy produktów i usług, a ich oczekiwania są coraz bardziej wymagające. Firmy muszą więc stosować różne techniki marketingowe, aby dotrzeć do swoich klientów i przekonać ich, aby wybrali właśnie ich produkty lub usługi. Do najpopularniejszych technik marketingowych należą reklama, public relations, promocja sprzedaży, sprzedaż osobista i marketing internetowy.

Jeśli chcesz zdobyć większą wiedzę na temat marketingu, polecam Ci przeczytać kilka książek na ten temat lub zapisać się na kurs online. Istnieje również wiele artykułów i materiałów edukacyjnych dostępnych w Internecie, które mogą Ci pomóc w zrozumieniu, jak działa marketing.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.