Co zamiast Office Word?

ForumCo zamiast Office Word?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy istnieją darmowe programy do edycji tekstu, które mogą zastąpić Office Word? Szukam alternatywy dla Microsoft Office Word, ponieważ nie chcę lub nie mogę płacić za subskrypcję Office 365. Chciałbym poznać darmowe programy do edycji tekstu, które oferują podobne funkcje i możliwości co Word, takie jak edycja stylów, listy, nagłówki i stopki, oraz sprawdzanie pisowni. Czy ktoś może polecić darmowy program do edycji tekstu, który spełni moje potrzeby?

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, istnieją darmowe programy do edycji tekstu, które mogą zastąpić Office Word. Wśród nich znajdują się między innymi:

  1. LibreOffice Writer - darmowy program oferujący wiele funkcji edycji tekstu, w tym edycję stylów, list, nagłówków i stopki, oraz sprawdzanie pisowni. Jest on dostępny na systemy operacyjne Windows, Mac i Linux.
  2. Google Docs - darmowa platforma edytora tekstu online oferująca podobne funkcje co Word, takie jak edycja stylów, list, nagłówków i stopki, oraz sprawdzanie pisowni. Jest dostępna przez przeglądarkę internetową i wymaga konta Google.
  3. WPS Office - darmowy pakiet biurowy, który zawiera program do edycji tekstu, oferujący podobne funkcje co Word. Jest dostępny na systemy operacyjne Windows, Mac i Linux.

Wszystkie wymienione programy oferują podstawowe funkcje edycji tekstu, ale jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, to może warto zastanowić się nad subskrypcją płatnego programu. Jednakże, powinieneś wiedzieć, że programy darmowe mogą mieć pewne ograniczenia, ale na pewno są dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą lub nie mogą płacić za subskrypcję Office 365.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.