Czego nie zawiera Brief?

ForumCzego nie zawiera Brief?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Siemka wszystkim! Mam pytanie dotyczące briefu, bo niedługo będę musiał stworzyć jeden dla mojego projektu. Wiem, że brief to taki dokument, który opisuje cele i wymagania projektu, ale zastanawiam się, czego właściwie nie powinien zawierać? Są jakieś rzeczy, których unikać, żeby nie zaciemniać przekazu czy nie wprowadzać zamieszania? Liczę na waszą pomoc, bo chciałbym, żeby mój brief był klarowny i przejrzysty. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Dobrym sposobem na poznanie funkcjonalności lub ograniczeń aplikacji Brief byłoby także przeczytanie recenzji lub opinii na temat tej aplikacji. Można również zajrzeć na stronę internetową producenta, gdzie opisane są funkcje i cechy narzędzia. W ten sposób można uzyskać bardziej kompleksowe informacje na temat aplikacji, które uzupełnią odpowiedzi otrzymane na forum dyskusyjnym.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.