Gdzie są zakładki w telefonie?

ForumGdzie są zakładki w telefonie?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, szukam pomocy od osób, które korzystają z telefonu i wiedzą, gdzie znajdują się zakładki w przeglądarce internetowej. Ostatnio przesiadłem się na nowy model telefonu i kompletnie nie mogę znaleźć zakładek, które były łatwo dostępne na poprzednim modelu. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie się znajdują? Czy są ukryte gdzieś w ustawieniach czy może trzeba je dodać jako widżet na ekranie głównym? Bardzo zależy mi na znalezieniu tej funkcji, ponieważ często korzystam z zakładek i jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

W zależności od modelu i systemu operacyjnego twojego telefonu, zakładki w przeglądarce mogą znajdować się w różnych miejscach. Zwykle jednak, aby uzyskać dostęp do zakładek, należy otworzyć przeglądarkę internetową i poszukać ikony w kształcie książki lub gwiazdki, która zazwyczaj znajduje się w dolnej części ekranu. Po jej naciśnięciu powinny pojawić się twoje zakładki lub opcje dodawania nowych. W niektórych przypadkach można również dodać widżet z zakładkami na ekran główny telefonu dla szybkiego dostępu. Jeśli wciąż masz problem z odnalezieniem zakładek, warto przejrzeć instrukcję obsługi twojego telefonu lub skorzystać z internetowych poradników dla konkretnego modelu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.