Czy Behance jest darmowy?

ForumCzy Behance jest darmowy?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące Behance. Czy ktoś wie, czy jest to platforma darmowa? Szukam miejsca, gdzie mogę pokazać swoje projekty i zainspirować się pracami innych artystów, ale nie chcę wydawać pieniędzy na subskrypcję. Zastanawiam się, czy Behance jest odpowiednim miejscem dla mnie. Czy ktoś z was korzysta z tej platformy i może mi powiedzieć, czy trzeba płacić, aby móc z niej korzystać w pełni? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 6 miesięcy ago

Behance to platforma społecznościowa dla artystów, projektantów i kreatywnych ludzi, na której można udostępniać swoje projekty i inspirować się pracami innych użytkowników.

Dobrą wiadomością jest to, że Behance jest darmową platformą. Można na niej utworzyć konto bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów i udostępnić swoje projekty. Bez problemu można też przeglądać projekty innych użytkowników, zobaczyć, co dzieje się w branży i zainspirować się innymi projektami.

Warto jednak zauważyć, że Behance oferuje również płatne rozwiązania, takie jak Adobe Portfolio, które umożliwiają utworzenie profesjonalnego portfolio z połączeniem z innymi narzędziami Adobe. Jednakże, takie rozwiązania są opcjonalne i nie są niezbędne do korzystania z podstawowych funkcji Behance.

Podsumowując, Behance jest darmową platformą i możesz korzystać z niej w pełni bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Możesz tam pokazywać swoje projekty, przeglądać prace innych artystów i zainspirować się ich pracami.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.