Czy Freepik jest darmowy?

ForumCzy Freepik jest darmowy?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy korzystanie z serwisu Freepik jest darmowe? Zastanawiam się, czy mogę korzystać z grafik i ilustracji ze strony Freepik bez ponoszenia żadnych kosztów, czy jednak muszę opłacić subskrypcję lub licencję? Słyszałem różne opinie na ten temat i chciałbym poznać bardziej szczegółowe informacje. Czy ktoś z was korzysta z Freepik i mógłby mi powiedzieć, jak to dokładnie działa? Czy można użyć tych grafik również w celach komercyjnych czy tylko prywatnych? Czy są jakieś ograniczenia w ilości pobieranych grafik? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc w wyjaśnieniu tych kwestii.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago

Serwis Freepik oferuje darmowe oraz płatne zasoby graficzne, takie jak zdjęcia, ilustracje, ikony, szablony itp. Darmowe zasoby można pobrać bezpłatnie, ale z ograniczeniami dotyczącymi liczby pobieranych zasobów na dzień oraz wymogiem podpisania autora grafik w przypadku ich wykorzystania. Jeśli chcesz korzystać z większej liczby zasobów lub potrzebujesz bez ograniczeń w celach komercyjnych, musisz opłacić subskrypcję lub licencję. W przypadku subskrypcji, masz dostęp do wszystkich zasobów przez określony okres czasu, zwykle miesiąc lub rok. Natomiast w przypadku licencji, wybierasz konkretne zasoby, które chcesz kupić i korzystasz z nich bezterminowo.

Ważne jest, aby pamiętać o różnych rodzajach licencji, takich jak np. licencja na użytkowanie osobiste, licencja na użytkowanie komercyjne lub licencja na wielokrotne użytkowanie. Każda z tych licencji ma swoje ograniczenia i warunki korzystania z zasobów graficznych.

Podsumowując, korzystanie z serwisu Freepik jest darmowe, ale z pewnymi ograniczeniami. Jeśli chcesz korzystać z większej liczby zasobów lub w celach komercyjnych, musisz wykupić subskrypcję lub licencję, a także pamiętać o różnych rodzajach licencji i ich warunkach.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.