Czy Google dzwoni do klientów?

ForumCzy Google dzwoni do klientów?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Czy Google dzwoni do klientów? Czy jest to standardowa procedura? Często otrzymuję telefony od różnych firm, oferujących mi różne usługi lub produkty. Zastanawiam się, czy Google dzwoni do swoich klientów, aby np. pomóc w rozwiązaniu problemów z usługami lub oferować dodatkowe opcje. Czy dzwonienie do klientów jest standardową procedurą w firmie Google? Czy są jakieś wyjątki, w których Google dzwoni do klientów? Jakie są zasady dotyczące dzwonienia do klientów w Google i czy można ufać osobie dzwoniącej? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje w tej kwestii.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 8 miesięcy ago

Google zazwyczaj nie dzwoni do klientów, chyba że klient wyraźnie poprosił o kontakt telefoniczny lub zdarzył się jakiś problem związany z usługami Google, który wymagał interwencji pracowników firmy. W takim przypadku pracownicy Google kontaktują się z klientem, aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Jednakże istnieją oszuści, którzy podszywają się pod pracowników Google i dzwonią do ludzi, aby wyłudzić od nich informacje lub pieniądze. Dlatego należy zachować ostrożność i weryfikować, czy rozmawiamy z prawdziwym pracownikiem Google przed udzielaniem jakichkolwiek informacji. W razie wątpliwości można skontaktować się z Google bezpośrednio za pośrednictwem oficjalnych kanałów komunikacji.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.