Ile osób korzysta z Internetu 2023?

ForumIle osób korzysta z Internetu 2023?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, chciałbym dowiedzieć się, ile osób będzie korzystać z Internetu w Polsce w 2023 roku. Interesuję się tematem z różnych powodów i chciałbym poznać jak najbardziej dokładne szacunki. Czy może ktoś mi pomóc znaleźć wiarygodne źródła informacji na ten temat? Czy jest jakaś oficjalna prognoza lub raport na temat liczby użytkowników internetu w Polsce w nadchodzących latach? Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie sugestie.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Według prognoz raportu Digital 2021 Poland, przygotowanego przez We Are Social i Hootsuite, liczba użytkowników internetu w Polsce w 2023 roku wyniesie prawie 29,2 miliona, co stanowi około 75% całkowitej populacji kraju. W 2020 roku liczba ta wynosiła około 27,7 miliona. Prognoza ta opiera się na analizie trendów w korzystaniu z internetu, w tym wzrostu dostępności, powszechnej dostępności smartfonów i innych urządzeń mobilnych, a także szybkości i jakości łączy internetowych. Warto jednak pamiętać, że prognozy te są tylko szacunkami i mogą ulec zmianie w zależności od wielu czynników.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.