Czy Google Moja firma jest płatne?

ForumCzy Google Moja firma jest płatne?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy Google Moja Firma jest płatne? Jestem właścicielem małej firmy i zastanawiam się, czy warto zarejestrować się w usłudze Google Moja Firma, aby poprawić jej widoczność w wyszukiwarce Google. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy ta usługa jest darmowa, czy trzeba za nią płacić? Jeśli trzeba płacić, to czy opłata jest jednorazowa czy trzeba ją opłacać co pewien czas? Czy korzystanie z tej usługi jest opłacalne dla małych firm? Będę wdzięczny za wszelkie informacje i opinie na ten temat.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Google Moja Firma to darmowa usługa, która umożliwia firmom i przedsiębiorcom zarządzanie ich informacjami w Google, takimi jak godziny otwarcia, adres, zdjęcia i recenzje. Rejestracja i korzystanie z usługi jest bezpłatne i nie ma ukrytych opłat.

Jednakże, istnieją płatne opcje reklamowe w Google, które umożliwiają firmom promowanie się w wynikach wyszukiwania oraz na mapach. Te usługi są oznaczone jako "Reklamy Google" i wymagają dodatkowej opłaty.

Podsumowując, korzystanie z usługi Google Moja Firma jest bezpłatne i może być korzystne dla małych firm, które chcą poprawić swoją widoczność w wyszukiwarce Google. Jednakże, jeśli chcesz skorzystać z płatnych opcji reklamowych w Google, należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.