Czy jest niemiecki odpowiednik Allegro?

ForumCzy jest niemiecki odpowiednik Allegro?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Czy istnieje niemiecka wersja serwisu Allegro? Szukając informacji o zakupach w Niemczech, zastanawiam się, czy istnieje odpowiednik polskiego serwisu Allegro, który jest bardzo popularny w Polsce i umożliwia zakup różnych produktów przez internet. Zależy mi na tym, aby poznać alternatywy do popularnych niemieckich sklepów internetowych i porównać ceny i jakość oferowanych produktów. Czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu niemieckiego serwisu podobnego do Allegro?

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 8 miesięcy ago

Serwis Allegro jest popularny w Polsce i nie działa w innych krajach, w tym w Niemczech. Niemniej jednak, istnieją podobne platformy zakupowe w Niemczech, które umożliwiają zakup różnych produktów przez internet. Należą do nich m.in. eBay.de, Amazon.de, Otto.de, Zalando.de, czy Conrad.de. Te platformy oferują szeroki wybór produktów i różne formy płatności, a wiele z nich oferuje również możliwość wysyłki towarów poza granice Niemiec. Warto przejrzeć te strony i porównać ceny i oferty produktów, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.