Czy konto Google i Gmail to to samo?

ForumCzy konto Google i Gmail to to samo?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Hej, dajcie znać proszę czy konto Google i Gmail to synonimy, czy są to dwa różne typy kont? Dzięki wielkie za odpowiedź

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 8 miesięcy ago

Konto Google i Gmail to dwa różne typy kont, ale są ze sobą powiązane. Konto Google jest ogólnym kontem, które pozwala na dostęp do różnych usług Google, takich jak Gmail, Google Drive, YouTube, itp. Natomiast Gmail to bezpłatna usługa poczty elektronicznej oferowana przez Google, która wymaga utworzenia konta Google. W praktyce oznacza to, że jeśli utworzysz konto Gmail, masz również konto Google i możesz z niego korzystać do logowania się w innych usługach Google. Jednakże, konto Google może istnieć bez skrzynki pocztowej Gmail, a użytkownicy mogą używać innych usług pocztowych związanych z kontem Google.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.