Czy Norton Safe Web jest darmowy?

ForumCzy Norton Safe Web jest darmowy?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące programu Norton Safe Web. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy ta usługa jest darmowa? Chciałbym wiedzieć, czy mogę z niej skorzystać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Szukałem informacji na stronie Norton, ale nie udało mi się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Zależy mi na tym, aby mieć pewność, że nie zostanę obciążony żadnymi opłatami za korzystanie z tego programu. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 6 miesięcy ago

Tak, Norton Safe Web jest darmową usługą oferowaną przez firmę NortonLifeLock. Jest to narzędzie, które pomaga użytkownikom chronić się przed szkodliwymi stronami internetowymi, oprogramowaniem i phishingiem. Usługa ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Możesz pobrać i korzystać z Norton Safe Web bez żadnych kosztów. Jednak warto zauważyć, że Norton oferuje również płatne wersje swojego oprogramowania antywirusowego i zabezpieczeń internetowych, które oferują dodatkowe funkcje i ochronę.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.