Czy Power Point jest darmowy?

ForumCzy Power Point jest darmowy?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć! Zastanawiam się, czy Power Point jest darmowy. Czy ktoś może mi pomóc? Słyszałem, że Microsoft oferuje różne aplikacje w formie subskrypcji, ale nie jestem pewien, czy Power Point jest wliczony w to darmowo. Czy jest jakaś inna opcja, żeby legalnie korzystać z Power Point bezpłatnie? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje i wskazówki dotyczące tego tematu. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 8 miesięcy ago

PowerPoint jest częścią pakietu biurowego Microsoft Office, który nie jest dostępny za darmo. Microsoft oferuje jednak kilka opcji dla użytkowników, którzy chcą skorzystać z programów Office bezpłatnie lub za niską cenę.

Pierwszą opcją jest skorzystanie z wersji online programów Office, w tym PowerPoint, za pośrednictwem konta Microsoft. Wersja online nie oferuje jednak pełnej funkcjonalności w porównaniu do wersji desktopowej.

Kolejną opcją jest subskrypcja Microsoft 365, która oferuje dostęp do pełnej wersji programów Office, w tym PowerPoint, w formie subskrypcji. Microsoft oferuje różne plany subskrypcji, w tym plan dla użytkowników domowych i plan dla użytkowników biznesowych.

Możliwe jest również skorzystanie z alternatywnych programów do tworzenia prezentacji, takich jak Google Slides lub LibreOffice Impress, które są dostępne za darmo.

Podsumowując, PowerPoint nie jest dostępny za darmo, ale istnieją różne opcje, które umożliwiają korzystanie z programu bezpłatnie lub za niską cenę.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.