Jak otworzyć link w telefonie?

ForumJak otworzyć link w telefonie?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Mam problem z otwarciem linku na moim telefonie i potrzebuję pomocy. Nie wiem, czy coś jest nie tak z moim urządzeniem, czy po prostu nie wiem, jak to zrobić. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak otworzyć link w telefonie? Czy muszę zainstalować jakąś specjalną aplikację, czy jest to możliwe za pomocą standardowej przeglądarki? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Witaj! Aby otworzyć link na swoim telefonie, wystarczy, że dotkniesz go palcem na ekranie. Powinien on automatycznie przekierować Cię do przeglądarki internetowej, gdzie otworzy się strona, do której link prowadzi. Jeśli chcesz otworzyć link w innej aplikacji, np. w aplikacji pocztowej lub messengerze, zazwyczaj wystarczy dotknąć i przytrzymać link, a następnie wybrać opcję "Otwórz w nowej karcie" lub "Otwórz w aplikacji". W większości przypadków nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, aby otworzyć linki na swoim telefonie. Jeśli masz jakieś problemy z otwieraniem linków, sprawdź, czy masz aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego na swoim telefonie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.