Czy WordPress jest za darmo?

ForumCzy WordPress jest za darmo?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące WordPressa. Czy WordPress jest za darmo? Widziałem wiele stron internetowych korzystających z WordPressa, ale nie jestem pewien, czy muszą one płacić za to oprogramowanie. Czy ktoś z Was wie, czy WordPress jest za darmo czy trzeba za niego zapłacić? I jeśli jest darmowy, to czy istnieją jakieś koszty związane z jego używaniem? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, WordPress jest dostępny za darmo do pobrania i instalacji na swoim własnym serwerze lub na serwerze dostawcy usług hostingowych. Jest to otwarte oprogramowanie, które można pobrać i używać bez ponoszenia kosztów licencyjnych. Istnieją jednak koszty związane z korzystaniem z WordPressa, takie jak koszty związane z hostingiem, zakupem domeny, a także koszty związane z wykorzystaniem płatnych szablonów i wtyczek, które rozszerzają funkcjonalność WordPressa. Jednak samej platformy CMS WordPress nie trzeba płacić.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.