Czy program antywirusowy może blokowac internet?

ForumCzy program antywirusowy może blokowac internet?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Mam pytanie - czy program antywirusowy może powodować problemy z połączeniem z internetem? Zauważyłem, że po zainstalowaniu nowego antywirusa, mój internet stał się znacznie wolniejszy, a czasem nawet przerywał połączenie. Czy to możliwe, że program antywirusowy może blokować lub ograniczać dostęp do internetu? Czy ktoś miał podobny problem i wie, jak go rozwiązać? Z góry dzięki za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, program antywirusowy może powodować problemy z połączeniem z internetem. W zależności od ustawień i konfiguracji programu, może on blokować lub ograniczać dostęp do niektórych stron internetowych lub portów, co może spowodować wolniejsze połączenie lub utratę połączenia. Jeśli zauważyłeś pogorszenie jakości połączenia po zainstalowaniu nowego programu antywirusowego, warto przejrzeć ustawienia programu i upewnić się, że nie blokuje on niepotrzebnie dostępu do internetu. W przypadku problemów z połączeniem, warto również sprawdzić, czy nie występują problemy z routerem lub dostawcą internetu. Jeśli problem nadal występuje, warto skontaktować się z producentem programu antywirusowego i zapytać o radę lub pomoc w rozwiązaniu problemu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.