Czy tworzenie strony na Facebooku jest darmowe?

ForumCzy tworzenie strony na Facebooku jest darmowe?
Gość zapytał 5 miesięcy ago

Cześć, zastanawiam się, czy stworzenie strony na Facebooku jest darmowe. Chciałbym wiedzieć, czy muszę zapłacić za utworzenie strony lub za prowadzenie jej w przyszłości. Widziałem już wiele stron na Facebooku, które wyglądają na profesjonalne, ale nie wiem, czy za ich utworzenie zapłacili specjaliści, czy też każdy może stworzyć taką stronę bez żadnych kosztów. Zależy mi na uzyskaniu jak najbardziej precyzyjnej odpowiedzi, ponieważ chcę stworzyć stronę dla mojego biznesu, ale nie chcę ponosić wysokich kosztów. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 5 miesięcy ago

Tak, stworzenie strony na Facebooku jest darmowe. Możesz utworzyć stronę dla swojego biznesu bez ponoszenia żadnych kosztów. Na stronie Facebooka można stworzyć stronę biznesową, na której możesz opublikować informacje o swoim biznesie, zdjęcia, produkty lub usługi, a także komunikować się z klientami i fanami strony. Facebook oferuje także płatne opcje promocji strony, które pozwalają na zwiększenie zasięgu postów i reklamowanie strony wśród wybranej grupy odbiorców. Jednakże, stworzenie i prowadzenie podstawowej strony na Facebooku jest darmowe.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.