Czy Wix ma hosting?

ForumCzy Wix ma hosting?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Witam wszystkich, chciałbym zadać pytanie dotyczące Wix-a. Czy ktoś z was korzysta z Wix-a jako hostingu dla swojej strony internetowej? Czy Wix ma własny hosting? Pytam, ponieważ słyszałem różne opinie na temat tego, czy Wix oferuje hosting czy nie. Chciałbym uzyskać bardziej szczegółowe informacje na ten temat i poznać opinie ludzi, którzy korzystali z Wix-a jako hostingu dla swojej strony. Czy jest to dobra opcja dla początkujących twórców stron internetowych? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 8 miesięcy ago

Tak, Wix oferuje własny hosting dla stron internetowych utworzonych na ich platformie. Korzystając z Wix-a, nie musisz szukać zewnętrznego hostingu, ponieważ Wix zapewnia go jako integralną część ich usługi. To oznacza, że nie musisz się martwić o konfigurację i zarządzanie hostingiem, co może być szczególnie korzystne dla początkujących użytkowników. Wix oferuje różne opcje hostingowe, w zależności od twoich potrzeb, takie jak pojemność dysku, transfer danych, szybkość ładowania strony i wiele innych. Wix oferuje również opcję bezpłatnego hostingu dla swoich użytkowników, ale z pewnymi ograniczeniami, takimi jak wyświetlanie reklam Wix-a na twojej stronie i brak dostępu do niektórych funkcji i narzędzi. Ostatecznie, wybór hostingu zależy od twoich indywidualnych potrzeb i budżetu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.