Dlaczego nie laduje mi się strona internetowa?

ForumDlaczego nie laduje mi się strona internetowa?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam problem z załadowaniem strony internetowej. Próbowałem otworzyć kilka różnych stron, ale żadna nie chce się załadować. Sprawdziłem swoje połączenie internetowe i wydaje się, że działa poprawnie, ale nie wiem, dlaczego strony internetowe nie ładują się. Czy ktoś mógłby mi pomóc zdiagnozować problem? Czy to może być problem z moją przeglądarką internetową lub może to być coś innego? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady dotyczące rozwiązania tego problemu. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Jeśli nie możesz załadować żadnej strony internetowej, mimo że połączenie z internetem wydaje się działać poprawnie, to może to wskazywać na problemy z DNS lub z proxy. Oto kilka sugestii, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu:

  • Spróbuj ponownie uruchomić przeglądarkę lub urządzenie.
  • Sprawdź, czy korzystasz z poprawnego adresu DNS. Spróbuj zmienić adres DNS na inny, np. Google Public DNS lub Cloudflare DNS.
  • Sprawdź, czy twoja przeglądarka korzysta z proxy. Jeśli tak, spróbuj wyłączyć proxy lub zmienić ustawienia proxy.
  • Spróbuj połączyć się z internetem za pomocą innej przeglądarki lub urządzenia, aby wykluczyć problemy z konkretną przeglądarką lub urządzeniem.
  • Spróbuj wyłączyć zapory ogniowe i programy antywirusowe, aby wykluczyć możliwość ich interferencji z połączeniem internetowym.
  • Jeśli problem występuje na wielu urządzeniach w twojej sieci, skontaktuj się z dostawcą internetu, ponieważ może to wskazywać na problem z ich usługą.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci rozwiązać problem. Jeśli nie, polecam skontaktować się z dostawcą internetu lub specjalistą ds. IT w celu dalszej diagnostyki i rozwiązania problemu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.