Dlaczego nie mogę wejsc na poczte interia?

ForumDlaczego nie mogę wejsc na poczte interia?
Gość zapytał 5 miesięcy ago

Cześć, mam problem z wejściem na moją skrzynkę pocztową na Interii. Próbowałem wielokrotnie, ale za każdym razem pojawia się komunikat o błędzie. Sprawdziłem już swoje połączenie internetowe, ale wszystko wydaje się działać poprawnie. Czy ktoś mógłby mi pomóc z rozwiązaniem tego problemu? Czy może ktoś z Was ma podobny problem? Czy jest jakiś sposób na naprawienie tego problemu? Bardzo proszę o pomoc, bo muszę skontaktować się z ważnymi osobami poprzez moją skrzynkę pocztową na Interii. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i porady.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 5 miesięcy ago

Jeśli połączenie internetowe działa poprawnie, ale nadal nie możesz się zalogować do swojej skrzynki pocztowej na Interii, możesz spróbować kilku rzeczy:

  • Spróbuj usunąć pliki cookie i pamięć podręczną w swojej przeglądarce internetowej. Czasami problem może wynikać z przestarzałych lub uszkodzonych plików cookie.
  • Sprawdź, czy na pewno podajesz poprawną nazwę użytkownika i hasło. Upewnij się, że nie wprowadzasz literówek lub nie używasz niepoprawnych znaków.
  • Spróbuj użyć innej przeglądarki internetowej lub urządzenia. Czasami problemy z logowaniem mogą wynikać z przeglądarki lub urządzenia, którego używasz.
  • Skontaktuj się z obsługą techniczną Interii. Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, prawdopodobnie problem leży po stronie serwera. W takim przypadku należy skontaktować się z obsługą techniczną Interii, aby uzyskać dalsze wskazówki.

Mam nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem z wejściem na Twoją skrzynkę pocztową na Interii. Powodzenia!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.