Dlaczego nie mogę zalogować się do eBOK PGE?

ForumDlaczego nie mogę zalogować się do eBOK PGE?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim, mam problem z zalogowaniem się do eBOK PGE. Próbowałem kilka razy i ciągle pojawia się komunikat o błędnych danych logowania, chociaż na pewno wpisuję poprawne hasło i login. Czy ktoś miał podobny problem i wie, co może być przyczyną? Czy to może być problem z serwerem lub z moim kontem? Bardzo proszę o pomoc, bo potrzebuję uzyskać dostęp do swojego konta w celu dokonania opłat za prąd. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 6 miesięcy ago

Możliwe, że problem z logowaniem do eBOK PGE jest spowodowany błędem związanym z danymi logowania lub z serwerem. Zalecam wykonanie kilku kroków, aby rozwiązać ten problem:

  • Sprawdź, czy wpisujesz poprawne dane logowania, w tym nazwę użytkownika i hasło. Upewnij się, że nie masz włączonego Caps Locka, który może wprowadzać błędy w loginie i haśle.
  • Spróbuj zresetować hasło do swojego konta eBOK PGE. Jeśli uważasz, że hasło może być niepoprawne, spróbuj zresetować je za pomocą opcji "Zapomniałem hasła". Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło i spróbuj ponownie zalogować się na swoje konto.
  • Sprawdź, czy na stronie eBOK PGE nie występują problemy techniczne. Być może serwer jest aktualnie niedostępny lub w trakcie prac konserwacyjnych. Spróbuj ponownie później.

Jeśli wszystkie powyższe kroki zawiodą, skontaktuj się z pomocą techniczną eBOK PGE i zgłoś problem. Operatorzy pomocy technicznej mogą sprawdzić, czy Twoje konto jest aktywne i czy nie występują na nim żadne problemy.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem z logowaniem do eBOK PGE.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.