Dlaczego nie można wejść na pocztę Onet?

ForumDlaczego nie można wejść na pocztę Onet?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć, mam problem z wejściem na pocztę Onet. Od kilku dni próbuję się zalogować, ale za każdym razem dostaję komunikat, że strona jest niedostępna lub nie można się zalogować. Czy ktoś miał podobny problem i wie, co może być przyczyną? Czy to problem z serwerem Onet czy może coś jest nie tak po mojej stronie? Bardzo mi zależy na dostępie do poczty, więc będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i sugestie. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 6 miesięcy ago

W przypadku problemów z logowaniem się na pocztę Onet, najprawdopodobniej problemem jest awaria serwera lub problem techniczny po stronie Onet. W takim przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z działem obsługi klienta Onet i zgłosić problem, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat przyczyny awarii oraz możliwej daty przywrócenia dostępu do poczty. Warto również upewnić się, że używasz poprawnych danych logowania oraz że Twoje połączenie internetowe działa poprawnie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.