Dlaczego Tłumacz google nie tłumaczy stron?

ForumDlaczego Tłumacz google nie tłumaczy stron?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Mam problem z Tłumaczem Google - nie chce mi on tłumaczyć stron internetowych. Próbowałem już różnych sposobów, jak np. włączenie Tłumacza Google w ustawieniach przeglądarki czy ręczne tłumaczenie tekstu, ale nadal nie działa. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego Tłumacz Google nie tłumaczy stron internetowych? Czy to może być związane z ustawieniami przeglądarki lub z samym Tłumaczem Google? Czy istnieją jakieś sposoby, aby rozwiązać ten problem? Jak mogę sprawić, żeby Tłumacz Google działał poprawnie i tłumaczył strony internetowe? Z góry dziękuję za wszelkie porady i sugestie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Możliwe, że przyczyną problemu z Tłumaczem Google może być niedziałający dodatek lub rozszerzenie w Twojej przeglądarce. Spróbuj wyłączyć wszystkie dodatki i rozszerzenia, a następnie ponownie uruchom przeglądarkę i spróbuj tłumaczyć stronę internetową za pomocą Tłumacza Google. Jeśli to nie pomoże, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie w przeglądarce oraz zresetować ustawienia przeglądarki do domyślnych. Jeśli nadal masz problemy, spróbuj użyć Tłumacza Google w innej przeglądarce lub urządzeniu. Pamiętaj również, że Tłumacz Google nie tłumaczy wszystkich stron internetowych poprawnie, zwłaszcza gdy strona zawiera wiele specjalistycznych terminów lub jest słabo napisana.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.