Gdzie jest Word na komputerze?

ForumGdzie jest Word na komputerze?
Gość zapytał 5 miesięcy ago

Mam problem z zlokalizowaniem programu Word na moim komputerze. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć ten program? Przeczytałem instrukcję obsługi, ale nie znalazłem dokładnych informacji o tym, gdzie znajduje się program. Próbowałem już szukać w folderze "Program Files", ale bezskutecznie. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie można znaleźć program Word na komputerze? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 5 miesięcy ago

Program Word jest częścią pakietu Microsoft Office i powinien być zainstalowany na Twoim komputerze, jeśli zakupiłeś ten pakiet lub subskrypcję usługi Office 365. Aby znaleźć program Word, możesz spróbować jednej z następujących opcji:

  1. Uruchom menu Start i wpisz "Word" w polu wyszukiwania. Powinna pojawić się ikona programu Word.
  2. Otwórz folder "Program Files" na dysku twardym swojego komputera i poszukaj folderu "Microsoft Office". Wewnątrz tego folderu powinieneś znaleźć podfoldery dla poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu Office, w tym programu Word.
  3. Otwórz pakiet Microsoft Office, jeśli jest zainstalowany, i uruchom program Word z menu aplikacji.

Jeśli mimo prób nie możesz znaleźć programu Word na swoim komputerze, może to oznaczać, że pakiet Office nie jest zainstalowany lub potrzebujesz pomocy w instalacji. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy technicznej lub poradzić się specjalisty IT, który pomoże Ci znaleźć i uruchomić program Word.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.