Gdzie szukać copywriterów?

ForumGdzie szukać copywriterów?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć! Jestem właścicielem firmy i poszukuję dobrej jakości copywriterów do współpracy przy tworzeniu tekstów reklamowych i marketingowych. Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was może polecić mi strony internetowe lub grupy na Facebooku, gdzie mogę znaleźć wysokiej jakości copywriterów? Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na znalezienie specjalistów w tej dziedzinie? Zależy mi na znalezieniu osób z doświadczeniem, które są w stanie stworzyć oryginalne i przekonujące teksty. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki i rady! Dziękuję z góry!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 6 miesięcy ago

Cześć! Znalezienie wysokiej jakości copywriterów może być czasochłonne, ale istnieją sposoby, aby znaleźć specjalistów w tej dziedzinie. Oto kilka propozycji, które mogą Ci pomóc:

  • Portale dla freelancerów - W takich miejscach jak Upwork, Freelancer, PeoplePerHour, czy Fiverr można znaleźć copywriterów, którzy są gotowi do współpracy i posiadają pozytywne opinie od swoich klientów. Można też wybrać ofertę firmy z którą chce się podpisać dłuższą umowę, nie tylko na jedno zlecenie.
  • Grupy na Facebooku - W wyszukiwarce Facebooka można znaleźć wiele grup poświęconych copywritingowi i marketingowi, gdzie copywriterzy prezentują swoje portfolio lub ogłaszają swoją dostępność. Np. Copywriting, Copywriting i Content Marketing, Content marketing w praktyce.
  • Strony branżowe - Warto odwiedzić strony poświęcone copywritingowi i marketingowi, gdzie można znaleźć listy najlepszych copywriterów w kraju, a także komentarze i opinie na temat ich pracy. Przykłady to Copywritersi, Copywriting.pl, Content.pl, Copylab.
  • Agencje reklamowe - Warto zwrócić się do agencji reklamowych, które zatrudniają copywriterów. Mogą oni pracować w takiej agencji na stałe lub być dostępni do współpracy jako freelancerzy. Warto sprawdzić ich oferty pracy na ich stronach internetowych.
  • Rekomendacje - Zawsze warto zapytać znajomych i ludzi z branży o rekomendacje copywriterów. Może ktoś zna specjalistów, którzy są gotowi do podjęcia współpracy i mają dobre portfolio.

Przed podjęciem decyzji o współpracy z konkretnym copywriterem, warto dokładnie przejrzeć ich portfolio i poprosić o próbkę swojego stylu pisania. Warto też porozmawiać z potencjalnymi kandydatami i ocenić ich komunikacyjne i interpersonalne umiejętności.

Życzę powodzenia w znalezieniu idealnych copywriterów dla Twojej firmy!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.