Gdzie zapisywane są strony internetowe?

ForumGdzie zapisywane są strony internetowe?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Czy wie ktoś, gdzie dokładnie zapisywane są strony internetowe? Czy to zależy od przeglądarki, systemu operacyjnego czy od czegoś innego? Chciałbym dowiedzieć się, gdzie te pliki są zapisywane, aby móc je przeglądać w trybie offline lub je usunąć, jeśli zajmują za dużo miejsca na moim urządzeniu. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, zgodzę się, że to konkretne pytanie i zadanie go na forum lub grupie na Facebooku może przynieść pozytywne efekty. Istnieje wiele osób, które mają wiedzę na temat zapisywania i przechowywania stron internetowych, więc jest szansa, że ktoś będzie w stanie udzielić rzetelnej odpowiedzi. Jednocześnie warto pamiętać, że niektóre przeglądarki i systemy operacyjne mogą mieć różne sposoby przechowywania stron internetowych, więc warto zaznaczyć, z jakiej przeglądarki i systemu operacyjnego się korzysta.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.