Gdzie znalezc grafiki bez praw autorskich?

ForumGdzie znalezc grafiki bez praw autorskich?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Dzień dobry, gdzie mogę znaleźć grafiki bez praw autorskich do wykorzystania w moich projektach? Wiem, że istnieje wiele stron internetowych, które oferują darmowe grafiki, ale większość z nich jest chroniona prawami autorskimi. Nie chcę naruszać praw autorskich, ale potrzebuję grafik do mojego projektu. Czy ktoś może polecić mi jakieś strony, na których mogę znaleźć grafiki, które mogę użyć bez obawy o naruszenie praw autorskich? Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie i porady. Z góry dziękuję!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Jeśli szukasz grafik bez praw autorskich, możesz skorzystać z tak zwanych "grafik wolnych od praw autorskich" (ang. "public domain images") lub "grafik udostępnionych na licencji Creative Commons". Są to grafiki, które są dostępne bezpłatnie i można je wykorzystać w swoich projektach bez obaw o naruszenie praw autorskich, pod warunkiem zachowania określonych zasad.

Oto kilka stron internetowych, na których można znaleźć grafiki wolne od praw autorskich lub udostępnionych na licencji Creative Commons:

  • Pixabay
  • Unsplash
  • Pexels
  • Freepik
  • Wikimedia Commons
  • OpenClipart

Pamiętaj jednak, że każda strona może mieć swoje własne warunki korzystania z grafik, dlatego zawsze należy dokładnie przeczytać i zrozumieć warunki przed użyciem grafiki w swoim projekcie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.